Kontakt Nordhordland Røde Kors

Grunnet at Røde Kors Nordhordland skal dekke et stort geografisk område, har vi lokalitet flere steder:

  • Garveriet, Isdalstø (se kart under)
  • Røde Kors-huset på Rossland 

Epostpost@nhrk.no

Besøk oss på Facebook

Leder: Stig Nordvik
Tlf.: 994 29 179
Mail: leder@nhrk.no

Postadresse: 
Røde Kors Nordhordland
Postboks 47
5902 Isdalstø

Lokalforeningsstyretstyret@nhrk.no

Hjelpekorpset

 

Kontaktinfo Hjelpekorpset: hjelpekorps@nhrk.no

Korpsleder: Bo Gøran Kvamme
Mob.:930 82 083
Mail: korpsleder@nhrk.no

Operativ leder: Svein-Arne Werøy
Mob.:922 68 243
Mail: operativ@nhrk.no

Administrativ leder: Astrid Herland
Mob.:402 93 956
Mail: astrid@nhrk.no

Instruktør førstehjelp: Nils Vidar Hopland
Tlf.: 950 40 298
Mail: nilsvidar@nhrk.no

Instruktør førstehjelp: Stig Nordvik
Tlf.: 994 29 179
Mail: stig@nhrk.no

Omsorg

Kontaktinfo lokalråd: omsorg@nhrk.no

Leder lokalråd for omsorg: Gunn Krokeide
Tlf: 916 11 778
Mail: gunn.krokeide@gmail.com

Rådsmedlem: Unni Ay
Rådsmedlem: Sissel Margrethe Odland

Kontaktperson besøkstjeneste Meland: Gunn Krokeide
Tlf: 916 11 778
Mail: gunn.krokeide@gmail.com

 

RØFF

Leder for RØFF: Trond Raymond Øren
Tlf: 994 43 363
Mail: trond@nhrk.no